Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Масаж ніг
?????? ?? ???? ? ?????

  EN ru  

Правильний масаж ніг збереже їх здоров'я надовго

Регулярний масаж ступні, пальців, ніг попереджує утворення варикозних вузлів і набряків завдяки нормалізації лімфо- та кровообігу.

Масаж ніг   Масаж м'язів ніг   Лікувальний масаж ніг   Масаж стопи ніг
 
   Масаж ніг покращує обіг крові та лімфи, запобігає утворенню варикозних вузлів і набряків на ногах. Також масаж м'язів ніг знімає з них м'язову втому після фізичного навантаження, усуває постійне відчуття важкості та судоми в ікрах. Масаж ніг - компонент регулярного догляду за ногами, чудово допомагає при багатьох захворюваннях ніг .
 
   Лікувальний масаж ніг корисний при гіпертонусі, для схуднення, при викривленні, тонусі, плоскостопості. Масаж ніг при варикозі не заборонений, але робити його потрібно дуже обережно.
 
   Також розслаблюючий масаж ніг показаний при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, при травмах м'яких тканин, кісток, суглобів, периферичних нервів, при центральних паралічах. Крім того, значно покращується загальне самопочуття кінцівок, зникає важкість у ногах та судоми. А після фізичних навантажень масаж ніг просто необхідний.
 
Масаж ніг   Масаж м'язів ніг   Масаж стопи ніг

 

  У сучасному світі масаж ніг дуже популярний, особливо такі його різновиди:

  • Масаж стопи ніг – безпечний і безболісний оздоровчий засіб; покращує циркуляцію крові, усуває головний біль, позбавляє від стану тривожності. А ще масаж ступні ніг допомагає нормалізувати тиск, вилікувати аритмію і відрегулювати діяльність системи травлення.
  • Масаж рук і ніг – ефективна методика для профілактики та лікування багатьох захворювань кінцівок. Такий масаж знімає судоми, зміцнює зв'язки, суглоби ніг і рук, усуває посттравматичні симптоми. Регулярне проведення такої процедури знижує ймовірність розвитку варикозу та артрозу.
  • Масаж ніг при варикозі є допоміжним засобом, який дозволяє покращити кровообіг у капілярах та венах, трофіку тканин, привести м'язи ніг у тонус. Тільки правильний масаж ніг має розслаблюючу дію, не викликає болючих відчуттів і сприяє швидкому зняттю втоми.
  • Точковий масаж ніг призначають при захворюваннях опорно-рухової системи, болях у спині, головному болі, при бронхіті та виразці шлунка. Точковий метод впливу на стопи допомагає при порушенні сну, перевтомі, депресії, підвищує імунітет та поліпшує пам'ять.
  • Масаж ніг для схуднення. Курс проведення цього масажу, без сумніву, допоможе привести ноги в чудову форму. Він зменшить об'єми, позбавить від целюліту, покращить кровообіг, усуне набряки, надасть шкірі красивого і здорового вигляду.
  • Масаж ніг при плоскостопості показаний як доослим, так і дітям. З його допомогою можна зміцнити м'язи стоп, усунути больові відчуття, відновити амортизаційну та ресорну функції. Також він допоможе усунути важкість і слабість у ногах, швидку втомлюваність при ходьбі і подарує відчуття легкості.
masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.