Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Масаж голови
?????? ?? ???? ? ?????

  EN ru  

Масаж голови – простий і корисний спосіб справитися з утомою

По-перше, – займає небагато часу і допустимий у будь-якому місці, навіть на роботі.
По-друге, корисний, оскільки знімає не тільки втому, але й стрес.
По-третє, масаж голови дуже корисний для росту волосся. 

Болить голова масаж Масаж голови для покращання кровообігу Масаж шкіри голови

    Масаж голови допомагає упоратися з різними фізичними й емоційними проблемами, особливо якщо нездужання спровоковано стресом. Оздоровчий масаж голови та шиї дає велику кількість позитивних відчуттів. Після цієї процедури зникають симптоми втоми, корисний масаж від болю голови та запаморочення.

    Масаж голови та комірцевої зони зменшує збуджуваність тканин, розслаблює, допомагає підтримувати волосся у здоровому стані, а також запобігає їх випадінню. А ще він покращує пам'ять і сприяє відновленню працездатності.

Болить голова масаж Масаж голови для покращання кровообігу Масаж шкіри голови Болить голова масаж Масаж голови для покращання кровообігу Масаж шкіри голови

    Підтверджують користь масажу голови і результати наукових досліджень. Виявляється, правильний масаж голови сприяє виробленню так званих «гормонів щастя» - серотоніну та ендорфінів. Достатньо п'яти хвилин масажу голови та шиї (особливо для офісних працівників та людей, які ведуть сидячий спосіб життя), щоб відчути легкість і бадьорість у всьому тілі!

 

Подивитися ціни на масаж

 

 

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.