Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Загальний масаж
?????? ?? ???? ? ?????

  EN ru  

Загальний масаж тіла вдома - найкращий спосіб бути здоровим і красивим!

Загальний масаж - це класичний розслаблюючий або лікувальний масаж усього тіла. Сприяє повному розслабленню, зняттю стресу та напруження, поліпшенню кровообігу, вирішенню багатьох проблем із хребтом, покращенню функцій різних систем і органів людського організму.

Масаж спини Масаж ніг Масаж рук

    Загальний класичний масаж - ефективний метод лікування багатьох захворювань і травм. Механізм дії - складний біологічний процес, при якому відбувається розслаблення м'язового волокна, нормалізація кровотоку, ліквідація болю

    Загальний лікувальний масаж добре діє на кровоносну систему, покращує лімфоток, тим самим позитивно впливаючи на процес обміну речовин в організмі. Загальний медичний масаж має не лише лікувальну, але й профілактичну дію: він дозволяє розслабитися, зняти напруження після робочого дня, позбутися стресу.

    Загальний тонізуючий масаж м'язів підвищує їх працездатність. При розминанні і розтиранні розсмоктуються затверділості та синці.

Масаж спини Масаж ніг Масаж шиї

    При загальному масажі масажується все тіло. Тривалість загального масажу може варіюватися, зазвичай вона становить від 90 до 120 хвилин, іноді більше. Кожній людині рекомендується проводити курси загального лікувального масажу не менше 10 сеансів 2-4 рази на рік для профілактики захворювань та зміцнення організму.

Ціни на загальний масаж

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.