Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Класичний масаж спини, ніг, голови
?????? ?? ???? ? ?????

  EN ru  

Загальний класичний масаж усього тіла зміцнить здоров'я, відверне або вилікує захворювання

    Класичний, або базовий лікувальний масаж – найбільш поширений ручний масаж усього тіла, який використовують для лікування всіляких захворювань та з метою профілактики.
   Оздоровчий класичний масаж здатний усього за якихось два тижні привести тіло в тонус, подарувати відчуття легкості, зробити шкіру підтягнутою та пружною.

Класичний масаж Масаж класичний Масаж класичний

    Класичний масаж може проводитися як загальний масаж (класичний масаж усього тіла - спини, голови, ніг, рук, живота), так і для окремих частин тіла (наприклад: масаж спини, масаж ніг, масаж голови...), може застосовуватися як для профілактики, так і з лікувальною метою. Спортивний і розслаблюючий масаж також виконується з застосуванням прийомів класичного масажу.

    Як правило, класичний оздоровчий масаж складається з прийомів різної інтенсивності дії. Перший етап включає в себе розігрів: погладжування і розтирання, другий – - розминання; третій може включати вібрації, струшування, погладжування, розслаблення.


Масаж спини класичний - Курс такого масажу не лише розслаблює, знімає втому, покращує циркуляцію крові, приводить м'язи в тонус, а й усуває болі в спині різного характеру.

Масаж ніг - Показанням для проведення цього масажу є тривале фізичне напруження, травми кісток, суглобів, захворювання судин і больові ниючі відчуття.

Масаж обличчя - З допомогою цього чудового виду масажу можна позбутися не тільки набряку обличчя, пігментних плям, а й навіть зморшок та в'ялості.

Масаж живота - Він допомагає зробити живіт пласким, покращує травлення, знімає невротичні спазми, причина яких - стреси та хвилювання.

Антистресовий масаж - Ця терапія чудово підходить для зняття напруження, глибокого розслаблення, очищення м'язової тканини від токсинів і проводиться з використанням ароматних олій.

Класичний масаж удома Класичний масаж фото Прийоми класичного масажу


Дізнатися про вартість класичного масажу можна тут

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.