Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Масаж спини
?????? ?? ???? ? ?????

  EN ru  

Лікувальний масаж спини вдома
зніме біль, розслабить м'язи

Багато часу перебуваєте за кермом, за робочим столом, у тренажерному залі, фізично працюєте? Хочете зняти біль, напруженість і розслабитися? Замовте масаж спини.

Масаж шеи и спини Масаж спини класичний Розслаблюючий масаж спини

   Масаж спини - найбільш запитувана процедура. За 7 років роботи я провів близько двох тисяч сеансів масажу спини. Результат від масажу спини помітний відразу - залишає біль, розслаблюються м'язи. Рекомендую замовляти кілька сеансів (5-10), аби посилити накопичувальний ефект від масажу, позбутися хронічного болю.  

   Тривалість сеансу - до 60 хвилин.

   Вартість - 600 грн. (дізнайтесь про знижку при замовленні курсу масажу спини).

Масаж шиї та спини Масаж спини класичний Розслаблюючий масаж спини

Як проходить процедура:

1. Замовте масаж, подзвонивши по будь-якому з телефонів:
     +38(093)390-33-57, +38(099)705-88-45
    або скористайтесь формою замовлення (кнопка "Замовити масаж")

2. У зручний для Вас час я приїду до Вас зі своїм масажним столом і гіпоалергенною олією

3. Насолоджуйтесь масажем  


Відгуки кліентів:

Олег (35 років, водій) і Олена (32 роки, офісний працівник)

"Знаємо Кирила 3-й рік. Замовляємо курс масажу (10 сеансів) раз на півроку, щоб позбутися напруженості в спині і уникнути болю від сидячого способу життя."

Антон (42 роки, підприємець)  

"Через серйозні травми після занять професійним спортом дуже боліли поперек і плечі. Завдяки регулярним (раз на тиждень) сеансам масажу спини, які проводив Кирило, я забуваю про болі й можу нормально працювати і жити"

Юлія (30 років, мама і домогосподарка)

"Маю двох маленьких синів 1,5 і 2,5 року, яким подобається, коли їх носять на руках. Якби не робота Кирила, я б відчувала біль у спині постійно. Після його сеансів біль минає, спині стає легше, м'язи розслаблюються."

БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ

Масаж шеи и спини Масаж спини классический розслаблюючий масаж спини

   Класичний масаж спини має комплексну дію – він стимулює (або навпаки - розслаблює, залежно від техніки), покращує кровообіг і посилює лімфоток, знімає затиски з м'язів.  

   Спина людини щільно прикрита м'язами. Якраз тут накопичуються найсильніші напруження, болі, особливо в глибоких і поверхневих м'язах над і між лопатками та на попереку.

   Лікувальний масаж спини відновлює пошкоджені тканини, посилюючи циркуляцію крові та знімаючи набряки, гармонізуючи тонус нервової системи, стимулюючи роботу внутрішніх органів. Адже зміни в хребті та м'язах спини негативно позначаються на серці, печінці, шлунку та кишечнику, до яких підходять нервові закінчення корінців спинного мозку.

   Корисний масаж спини при остеохондрозі, сколіозі, болях у спині та для зміцнення спини.

   Особливо цінується розслаблюючий масаж спини за його незрівнянний релаксуючий ефект. Саме спина зазнає найбільшого фізичного навантаження, що призводить до напруження в глибоких і поверхневих м'язових волокнах та больових відчуттів у ділянці лопаток та попереку. А повний курс масажу спини з 10-12 сеансів допомагає значно зміцнити м'язовий корсет. Одночасно з масажем спини проводиться і масаж шиї.

   Для досягнення необхідного ефекту тривалість курсу масажу спини підбирається індивідуально, а процедури проводяться через день або щодня.

Масаж шиї та спини Масаж спини класичний Розслаблюючий масаж спини

  Лікувальний масаж спини є запитуваною послугою і має такі різновиди:

  • Масаж спини класичний. Такий масаж застосовується з метою профілактики та лікування викривлення хребта. Проводиться з допомогою ручних прийомів різної інтенсивності і є безпечним для людини.
  • Розслаблюючий масаж спини. Цей спосіб дозволяє досить швидко зняти хронічну втому і нервозність. Є ефективним засобом при травмах спини, корисний людям, які проводять день за робочим столом.
  • Масаж м'язів спини. Ця комфортна процедура позбавляє від напруження, спазмів і болю в спинних м'язах. Також масаж для зміцнення спини сприяє покращанню кровообігу та відновленню обмінних процесів.
  • Масаж спини при остеохондрозі. Є дієвим засобом при больових відчуттях у хребті, викликаних різними травмами, навантаженнями і навіть зайвою вагою. Відновлює живлення дисків та м'яких тканин, запобігає атрофії м'язів.
  • Масаж спини при сколіозі. Така терапія допомагає зменшити викривлення хребта будь-якого ступеня. До того ж цей лікувальний масаж спини формує правильну поставу, нормалізує функцію дихальної системи і роботу серцевих м'язів.

Ціни на масаж спини та інші види масажу

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.