Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Антистресовий масаж (релакс)
?????? ?? ???? ? ?????

Антистресовий розслаблюючий масаж — унікальний спосіб відновити життєві сили

Розслаблюючий масаж удома (загальний, класичний) допоможе повністю розслабитися, зняти напруження, усуне наслідки стресових ситуацій.

Розслаблюючий масаж удома Київ Спа релакс масаж розслаблюючий Розслаблюючий масаж усього тіла недорого

    Наше життя наповнене стресами. Дихати рівно та уникати неспокою вдається не завжди і далеко не всім. Часто роздратування викликає будь-яка дрібниця. 

    Якщо Ви в депресії або от-от опинитеся на межі нервового зриву, якщо Ви напружені і ніяк не можете вирішити проблему вдома чи на роботі - розслаблюючий масаж усього тіла (спини, ніг, голови, шиї та плечей, рук, ступні) - саме те, що Вам потрібно.

    Техніка антистресового релаксуючого масажу побудована на взаємовідносинах між головним мозком і м'язами. В момент нервового напруження напружуються і м'язи, а їх зайве напруження згубно впливає на психічний стан і самопочуття в цілому. Антистресовий релаксуючий масаж спрямований на відновлення гармонії душі та тіла. Такий масаж нормалізує циркуляцію енергії в тілі людини. 

    Релакс масаж (розслаблюючий масаж) ідеальний і необхідний при перевтомі, хронічній утомі, недосипанні й безсонні, тривалих інтелектуальних та фізичних навантаженнях, нервовому напруженні. Цей масаж - чудова процедура, що забезпечить загальне оздоровлення організму, відновить сили та працездатність, попередить нервові зриви і потрясіння, перевтому, наповнить Вас позитивними емоціями та гарним настроєм.

Розслаблюючий масаж виїзд додому Розслаблюючий масаж у домашніх умовах

    Ефект повного розслаблення досягається шляхом ніжних, м'яких, легких дотиків, що активізують внутрішню енергію організму, спонукають до розслаблення та спокою.

    Під час процедури антистресового масажу Ви знаходитесь неначе поза часом і простором. Уже за кілька хвилин масажу прийде стан солодкої знемоги, комфортного розслаблення, а ще через деякий час - приємна дрімота, що перейде в здоровий сон. Спеціальні масажні рухи в поєднанні з арома- та звукотерапією дозволять досягнути ефекту повного розслаблення.

    Розслаблюючий масаж у домашніх умовах відновить працездатність, поверне гарний настрій та любов до життя.

    Після закінчення процедури Ви гарантовано відчуєте, що відпочили і набралися нових життєвих сил.

Ціни на масаж

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.