Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Рефлекторний масаж стоп
?????? ?? ???? ? ?????

Рефлекторний масаж стоп (рефлекторно сегментарний масаж)

Стародавнє мистецтво цілющої рефлексології відомо людству вже багато тисяч років. Його застосовували стародавні індійці, китайці та єгиптяни. Протягом усієї історії в різних культурах розвивалися терапевтичні методики обробки ніг. 

Рефлекторний масаж Рефлекторний масаж стоп Сегментарно рефлекторний масаж Масаж стоп розслаблюючий Рефлекторний масаж ніг

 

   Тіло має здатність до самозцілення. Після хвороби, стресу, травми чи пошкодження воно перебуває у стані дисбалансу; шляхи життєвої енергії закупорені, що не дає організму нормально працювати. З допомогою рефлексології (масажу рефлекторних зон) можна відновити природну рівновагу організму і прискорити видужання.

    В основі рефлексотерапії лежить уявлення, що організм людини, як і її особистість у цілому, - це внутрішньо єдина взаємопов'язана система, і порушення рівноваги в одній з її частин одразу відображається на всіх інших частинах. На підошвах ніг, як на атласі, кожний орган має свою зону, або точку. Впливаючи на ці точки при рефлекторному масажі ніг, масажист стимулює роботу відповідних органів.    Ця унікальна методика стабілізує енергетичний баланс організму, покращує роботу серцево-судинної, імунної, нервової систем, опорно-рухового апарату. Крім того, вона є надзвичайно потужним інформаційним стимулом до самозцілення організму.

 

Замовити масаж

 

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.