Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!




Лімфодренаж
?????? ?? ???? ? ?????

Лімфодренажний (лімфатичний) масаж

Лімфодренажний масаж стимулює рух лімфи по тілу.
Лімфа – різновид сполучної тканини, що являє собою прозору в'язку рідину. Вона відповідає за надходження води, білків, солей, токсинів та метаболітів з тканин у кров, а також виконує захисну функцію. Імунітет людини напряму залежить від правильного функціонування лімфосистеми.

Лімфодренажний масаж тіла  Лімфодренажний масаж удома  Ручний лімфодренажний масаж обличчя, тіла, живота, рук

  Лімфодренажний масаж усього тіла (або окремо обличчя, ніг, рук) сприяє зменшенню маси тіла, покращанню тонусу шкіри, вирівнюванню її кольору, позбавленню від целюліту. Як результат – нормалізуються обмінні процеси в організмі, підвищується імунітет. Після курсу лімфодренажу в домашніх умовах зменшуються набряки, зникає головний біль. Замість цього приходить почуття бадьорості та легкості.

  Лімфодренаж (лімфодренуючий масаж) діє на лімфатичну систему в цілому. Він розслаблює м'язи, що стискають судини, і це дозволяє лімфі вільно циркулювати по організму. Під дією лімфодренажу поліпшується обмін речовин, зайва рідина виводиться з організму. Розширені вени звільняються від крові, що застоялася,і це веде до зменшення болю та набряків ніг.

  Лімфодренаж підвищує тонус шкіри. Із в'ялої, змарнілої вона стає пружною, підвищується її еластичність, зменшуються зморшки та зовнішні ознаки целюліту (саме лімфодренаж, нарівні з антицелюлітним і медовим масажем, гарантовано допоможе позбутися целюліту). По мірі очищення лімфатичних судин зміцнюється імунітет.

  Ручний (мануальний) лімфодренаж очищує організм від шлаків, нормалізуючи роботу внутрішніх органів і систем організму в цілому, знімає стреси та напруженість.

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.