Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Медовий масаж
?????? ?? ???? ? ?????

Медовий масаж у домашніх умовах
від целюліту, для схуднення, при лікуванні остеохондрозу

Мед відомий своїми чудодійними властивостями вже більше 2500 років. Це не лише смачні й корисні ласощі, ліки для загоювання ран та опіків, але й чудовий засіб для проведення косметичних та лікувальних процедур.

Медовий масаж в домашніх умовах Медовий антицелюлітний масаж Масаж медом

    Ще лікарі Стародавнього Тибету використовували чарівні цілющі властивості меду: вони перші здогадалися не тільки приймати його внутрішньо, але й втирати в шкіру. Так з'явився масаж медом, який сьогодні вважається одним з найдієвіших способів для схуднення і найдієвішим засобом від целюліту.

     Бджолиний  мед має цілющі властивості, містить багато вітамінів, тому дуже корисний. При проведенні масажу на шкіру наносять натуральний мед, він швидко всмоктується і збагачує організм мікроелементами.

    Сама техніка виконання, як правило, складається з інтенсивного масажу тіла, який супроводжується сильним натисканням і різким відриванням долонь.

Обирайте медовий масаж  залежно від своєї мети:

  • Медовий масаж від целюліту чудово бореться з зайвими кілограмами, покращує колір шкіри, допомагає позбутися «апельсинової кірки» і підвищує пружність шкіри.
  • Медовий масаж обличчя добре очищує пори, допомагає при лущенні, тонізує і живить шкіру обличчя. Прекрасно підходить для сухого, жирного та швидко старіючого типу шкіри.
  • Медовий масаж живота є чудовим засобом у боротьбі з зайвими сантиметрами та жировими відкладеннями. Покращує роботу системи травлення, підвищує тонус м'язів черевного пресу і дарує відчуття легкості.
  • Медовий масаж спини дуже гарний спосіб покращити кровообіг у тканинах, він інтенсивно живить шкіру, виводить солі та токсичні речовини. Показаний при малорухливому способі життя.
  • Медово-баночний масаж використовується для корекції фігури і зниження ваги. Також він покращує структуру шкіри, підвищуючи її пружність, гладкість та шовковистість.

Медовий масаж в домашніх умовах

    Ще варто згадати, що медовий масаж допомагає відновити нормальне функціонування суглобів, знімає стресовий стан і є чудовим засобом для профілактики стресу та втоми.

   Медовий масаж одночасно живить шкіру біологічно активними речовинами і видаляє верхній, віджилий шар епідермісу - шкіра стає бархатистою, пружною; масаж із медом виводить продукти метаболізму, сприяє покращанню лімфо- та кровообігу.

    І який би масаж Ви не обрали, чи то медовий масаж рук і ніг, шиї, тіла, живота, стегон, чи то медовий масаж для схуднення, він справді створить диво.


    Медовий масаж можна виконувати не тільки як окрему оздоровчу процедуру, але й як доповнення до антицелюлітної програми.
    Медовий антицелюлітний масаж не лише допоможе Вам позбутися дефектів шкіри, зайвої ваги та втоми, а й наповнить Вас легкістю та бадьорістю. Медовий ручний або баночний масаж рук і ніг, шиї, тіла, живота, стегон забезпечить гарантовані результати.

masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.