Google+ || ГОЛОВНА || MAIN || Главная

Увага!
Антицелюлітна програма
?????? ?? ???? ? ?????

Правильний антицелюлітний масаж
у домашніх умовах

Усього за кілька сеансів антицелюлітного масажу живота, сідниць, стегон, ніг Ви можете позбутися целюліту на ранній стадії або ж суттєво зменшити його прояви в більш серйозних випадках.

Антицелюлітний масаж удома Масаж антицелюлітний у домашніх умовах Правильний антицелюлітний масаж

Хороший ручний або баночний антицелюлітний масаж у комплексі з такими заходами, як дієта, очищення організму, фізичні навантаження, є чудовим методом боротьби з целюлітом.


Целюліт - нерівності на шкірі, що утворюються через затримання організмом води та нерівномірне відкладення підшкірного жиру при порушенні або застійних явищах у циркуляції крові та лімфи.

Целюліт зустрічається тільки в жінок. Схильність до целюліту зумовлена генетично і визначається загальним гормональним фоном.

Наявність целюліту залежить від кількох факторів:

1. Швидкість метаболізму (обмінних процесів);
2. Кількість та якість уживаної їжі;
3. Тип будови тіла; 
4. Психоемоційний стан (іноді цей фактор стоїть на 1 місці).

Целюліт - жирове відкладення чи захворювання? Хто схильний до целюліту? Які методи застосовуються сьогодні для лікування целюліту? Відповіді на ці та інші запитання в статті "Целлюлит: 7 вопросов и ответов"


     Дія антицелюлітного масажу полягає в переборенні застійних явищ та прискоренні процесів обміну в організмі. Застосовуються прийоми класичного масажу: погладжування, розтирання, розминання, вижимання. Основні дії проводяться в проблемних зонах: живіт, стегна, коліна, плечі.

Антицелюлітний масаж удома Масаж антицелюлітний в домашніх умовах Правильний антицелюлітний масаж

     Крім класичних прийомів, при лікуванні целюліту активно застосовується баночний і медовий масаж, різноманітні обгортання. Також рекомендується рефлекторний масаж стоп, а для нормалізації психоемоційного стану - розслаблюючий релакс-масаж.
masSsage.kiev.ua 4,5 из 5 320 оценок пользователей из 401 оценивших
Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.